Išjungtas serveris

Programos | 2023 m. rugsėjo 12 d., 10:51

Dėl padidėjusių išlaidų nusprendžiau šiuo metu išjungti serverį ir ieškoti optimaliasnių variantų. Serverio patalpinimas duomenų centre kainuodavo 600 eurų metams. Tiek nebūdavo gaila išleisti hobiui, bet nuo Liepos mėnesio, duomenų centras atnaujinęs savo kainodarą, pradėjo papildomai skaičiuoti už elektrtą 33 eurus per mėnesį. Šiuo metu visas nuorodas pakeičiau į atitinkamų programų viešai prieinamus serverių sąrašus, kad būtų lengviau rasti kitus serverius. Ateityje, planuoju įsigyti optimaliasnį serverį ir tęsti šią veiklą.

Youtube užblokavo invidious serverio IP adresą

Programos | 2023 m. birželio 12 d., 11:28

Savaitgalį youtube užblokavo invidious.0011.lt serverio IP adresą. Dėl šios priežasties puslapis neveikė kaip priklauso. Šiandien perkeliau serverį į kitą su nauju IP ir serveris veikia įiprastai. Daugiau apie šį incidentą galite pasiskaityti čia: https://github.com/iv-org/invidious/issues/3822. Tikėtina, kad tai nėra paskutinis kartas, tai siūlau išsisaugoti nuorodą į dokumentaciją, kurioje yra kitų serverių nuorodos: docs.invidious.io/instances

„Invidious“ serveris įtrauktas į oficialios dokumentacijos sąrašą

Programos | 2023 m. balandžio 4 d., 18:22

Nuo šiandienos invidious.0011.lt atsirado oficialios dokumentacijos sąraše. Sąrašą visų invidious serverių galite rasti invidious.io puslapyje. Tam, kad „invidious“ būtų patalpintas oficialiame sąraše, serveris turi atitikti visus reikalavimus.

Skaityti toliau →

„Mastodon“ - puiki socialinio tinklo „Twitter“ alternatyva.

Programos | 2023 m. sausio 2 d., 20:11

Tai yra trečioji programa patalpinta 0011.LT svetainėje. Dar reikia surasti sprendimą SMTP serveriui, kad patvirtinimo ir visi kiti laiškai siunčiami šitos platformos nekeliautų į šlamšto aplankalą.

„Invidious“ alternatyvi “YouTube“ sąsaja

Programos | 2022 m. lapkričio 5 d., 16:40

Šiandien patalpinta programa yra „Invidious“. Tai yra „Youtube“ sąsaja, kurios pagalba galima žiūrėti visus vaizdo įrašus bet su daug privalumų tokių kaip: privatumas, vartotojo paskyra nesusieta su „Google“, jokių reklamų ir kt. Daugiau informacijos galite rasti oficialiame projekto puslapyje invidious.io.